High Wycombe CC 2 April 2010. H10/17r. Speed order.
Solos.
NameClubTimeVet +-No.
Richard PrebbleMMP RT21:234:31+90
Danny AxfordArctic Premier RT21:4460
Adam TophamHigh Wycombe CC21:443:58+85
Justin CannonRAF CC21:4845
Steve GollaSigma Sport21:5170
Matthew PurshouseWarwickshire RC21:594:19+65
James StephensonOxford University CC22:02108
Mark WestwellRAF CC22:03106
Jesse ElzingaBeeline Bicycles RT22:0750
Tejvan PettingerSri Chinmoy CT22:1120
Chris LongTVS Sherborne22:333:09+81
Mark JonesOxford City RC22:3680
Robert FletcherVC1022:3735
Rob Yeatman (Jn)Team Zappi's22:4455
Ian GreenstreetNewbury RC22:463:56+30
Geoff PowellHigh Wycombe CC22:534:27+57
Richard HarrisonOxford City RC23:0762
Xavier Disleya3crg23:0940
Pete LawrenceVC1023:1173
Aandy HibberdNorth Hants RC23:1456
Chris EdgintonFairly United CT23:252:53+102
Mark CoxFairly United CT23:28104
Richard HowesCoventry RC23:314:02+10
Andrew ShiptonGloucester City RC23:341:56+82
Paul GramlinBad Tri23:357
Stuart KertonChippenham & Dist Whs23:37107
Peter SmithTeam Endura23:404:19+26
Graham WeeksHillingdon CC23:404:06+66
Peter DixonWillesden CC23:431:59+58
Paul LasenbyHigh Wycombe CC23:5022
Stan MaciakDidcot Phoenix CC23:506:55+72
James NorrisHigh Wycombe CC23:5283
Preston EckloffWarwickshire RC23:583:35+41
Paul GraingerFairly United CT24:003:33+103
Peter OliverFairly United CT24:022:28+21
Julian McLaughlinNorth Hants RC24:062:24+24
Rebecca Slack (W)London Dynamo24:063:40+38
Steven GoodbierEvesham & Dist Whs24:0867
Gareth BatsonHigh Wycombe CC24:0871
Ian LakeyNewbury RC24:163:04+25
Allan SimmondsAylesbury CC24:203:26+12
Ian MiddletonDidcot Phoenix CC24:2536
Nick DruceDidcot Phoenix CC24:2715
Henry Latimer (Jn)Didcot Phoenix CC24:2828
Mathew RowleyOxonian CC24:2847
Paul ColesChippenham & Dist Whs24:4186
Christopher GreigVC1024:4352
John WoodburnVC Meudon24:488:14+77
Danuta Tinn (W)PBScience.com24:513:21+51
Clive SaundersBicester Millenium CC24:5223
Geoff PerryTeam milton Keynes24:562:37+32
Nick CosgraveFarnborough & Camberley CC24:592:47+27
Stewart KingHigh Wycombe CC25:002:20+48
Richard DenhamHemel Hempstead CC25:024
Malcolm AshAylesbury CC25:194:43+8
Mike ChappelHigh Wycombe CC25:4088
Adrian FeekMiddlesex RC25:410:13+16
Jonathan PageBicester Millenium CC25:442:28+11
Andrew BurnettBicester Millenium CC25:510:51+3
John FrancisHigh Wycombe CC25:563:52+29
Mandy Hibberd (W)North Hants RC26:0353
David JonesZemblanity RT26:044:12+2
John BeerKingston Phoenix RC26:103:24+43
Steve BarberChippenham & Dist Whs26:230:41-68
Matt ThomasHigh Wycombe CC26:4617
Neil PughFairly United CT26:460:40-19
Lance WoodmanWillesden CC27:060:40+78
Steve RouseHigh Wycombe CC27:090:11+69
Mick FountainDidcot Phoenix CC27:254:35+54
Andy PedenDidcot Phoenix CC27:290:09-9
Phil CollettLyme RC27:301:36-13
Tim CareyA5 Rangers CC27:360:42-63
Peter CooksonWillesden CC28:001:34+87
Paul NewHigh Wycombe CC28:112:29-1
Sara Dias-Ayton (W)a3crg28:2049
Alexandra Laycock(W)Warwickshire RC28:300:44-79
Mark WarfieldHigh Wycombe CC28:3937
Keith GandyVC Meudon28:400:46-105
Gerry PeppinCorinium CC29:272:45-74
John MaundVC Elan29:383:20-14
Alasdair MacVarishHigh Wycombe CC29:422:33+39
John DayHigh Wycombe CC30:370:07-59
Dave GaidaReading CC31:551:55+18

D.N.S. Numbers 5,6,31,33,34,42,44,46,61,64,75,76,84,89,93,101.
Tandems & Tandem Trikes
NameClubTimeNo.
Ralph Dadswell & Paul LasenbyComposite Tanden Trike23:0192
Nicola & Pete OliverFairly Unites CT Tanden26:3694