Hillingdon CC 25 - 11 October 2009. Speed order
NameClubTimeVet +-No.
Steve DennisEast Grinstead CC50:1118:51+70
Steve GollaSigma Sport RT51:39110
Nik BowdlerFarnborough & Camberley CC51:4814:12+120
Ray HughesClarence Wheelers CC52:5518:44+80
Bob GarlingeTeam Quest54:2220:00+60
Stephen EmmersonEpsom CC54:3390
Dominic HarrisonEvans Cycles RT54:5210
Roger FowkesHillingdon Triathletes55:2119
Tom BoultonFinsbury Park CC55:3071
Jeremy WoottonWorthing Excelsior CC55:4814:47+31
Richard GiffordIn-Gear Quickvit RT56:0512:57+85
Gordon KennewayLondon Dynamo56:21119
Geoff PowellHigh Wycombe CC56:2214:13+15
Simon GreenlandMaidenhead & District CC56:2617:56+91
Steve LeggRT31656:3065
Gary RecordVC Deal56:49116
Adam QuilterAylesbury CC56:5810:32+86
Alan MacInnesEast Grinstead CC57:04*42
Stuart MartingaleSotonia CC57:299:01+35
Shay GilesVC Elan57:3821:17+50
Mark BramblebyNorthovers Vets57:449:46+11
Andy StuartVC St Raphael57:4445
Desmond GaylerKenton RC57:509:40+40
Pete LawrenceHigh Wycombe CC57:5282
John WoodburnVC Meudon57:5525:49+20
Richard WeatherstoneGS Stella57:589:02+81
Nicholas McCormickEpsom CC58:0011:02+112
Ian BrazierVerulam CC58:0611:27+25
Simon ClaridgeHillingdon Triathletes58:0812:59+17
Stan MaciakDidcot Phoenix CC58:2120:34+5
Steve WrightDidcot Phoenix CC58:22101
Carl BondKenton RC58:3255
Peter HarridgeIcknield RC58:4314:00+26
Peter DixonWillesden CC58:597:01+89
Danuta Tinn (W)a3crg59:0013:43+113
Pete HylandKent Cycles59:0814:41+106
Richard MouleBossard Wheelers CC59:0913:02+92
Paul WilliamsBeyond Mountain Bikes59:278:03+12
Jenny Lloyd-Jones(W)London Dynamo59:3141
Nigel HerronBrighton Phoenix AC & Tri59:328:59+72
Stuart JacksonBath Road Club59:439:50+57
Adrian FeekTeam Quest59:477:13+107
Jonathan HemmingAddiscombe CC1:00:045:56+46
Andrew MurraySigma Sport RT1:00:077:53+51
Henry Latimer (Jn)Didcot Phoenix CC1:00:193
Peter AndersonKingston Wheelers1:00:2015:09+52
Richard WoodwardEast Grinstead CC1:00:229:11+47
Clifford PriceLondon Dynamo1:00:2474
Andrew BrownWelwyn Wheelers1:00:305:30+32
Jonathan LeggSotonia CC1:00:3556
Paul KingTeam Sales Engine1:00:417:19+43
Greg LewisHigh Wycombe CC1:00:488:14+21
Chris ScarlettTrisportsnews Racing1:01:0133
Paul WinkleyEast Grinstead CC1:01:3511:08+62
David RogersHemel Hempstead CC1:01:419:58+6
David GeorgeHounslow & District Whs1:01:455:45+67
Peter CooksonWillesden CC1:01:5913:30+87
Andrew EllisEpsom CC1:02:1013:53+83
Robert Royle-EvattAddiscombe CC1:02:144:46+36
Graham PettittHillingdon CC1:02:2611:56+1
Tony EmeryDursley RC1:03:0114:44+102
John FroudFestival RC1:03:1518:38+77
Colin CrockerSotonia CC1:03:3012:33+53
Neil CampbellMaidenhead & District CC1:03:34108
Lance WoodmanWillesden CC1:03:378:02+37
Cliff VollerNewbury RC1:03:3711:52+117
Mick FountainDidcot Phoenix CC1:03:4317:34+14
David CliffordFarnham RC1:03:443:46+68
Graham BrookClarence Wheelers CC1:04:003:30+63
Harry FeatherstoneEastbourne Rovers CC1:04:0722:49+103
John FoxEpsom CC1:04:1014:10+98
Barry QuickReading CC1:04:2715:03+28
David WardleHillingdon Tri Stars1:04:507:53+13
Edward JamesMaidenhead & District CC1:05:110:49+59
Graham BeamissThames Turbo Tri Club1:05:4729
Michael ZuillCrawley Wheelers1:06:4810:57+64
Anna Holder (W)High Wycombe CC1:07:2554
Mike WoodsMaidenhead & District CC1:07:393:28+69
Alan ButlerFarnham RC1:07:477:42+78
Lisa Scarlett (W)London Dynamo1:09:091:26+39
David KimberSotonia CC1:09:237:14+109
David RodgerDidcot Phoenix CC1:10:150:20+58
Colin RecordWest Kent RC1:10:239:07+104
Chris SummersSotonia CC1:11:393:16+38
Bob LoaderSydenham Wheelers1:12:5413:23+24
Dave GaidaReading CC1:12:5512:43+114
Joseph FoleyWillesden CC1:13:13*48
Lisa West (W)Twickenham CC1:17:1779
David HutchinsFarnborough & Camberley CC1:19:544:28+9

D.N.F. Numbers 96,118.
D.N.S. Nos :-
2,4,7,8,16,18,22,23,27,30,34,44,49,61,66,73,75,76,84,88,93,94,95,97,99,100, 105,111,115.
Late Starts :-
Number 42 Time includes 0 Min 05 Seconds.
Number 48 Time includes 2 Min 20 Seconds.