Oxonian CC. H10/17r. 11 July 2009. Speed order
Solos
NameClubTimeVet +-No.
Jesse ElzingaBeeline Bicycles RT20:5260
Peter WeirMaidenhead & District CC20:5354
Anton BlackieOxford University CC21:1830
Chris LongTVS Sherborne21:294:01+10
Simon HealeyAndover Wheelers21:3920
Nicholas EnglishReading Cycling Club21:4450
Ian LakeyNewbury RC22:075:00+15
Rich BerryRAFC22:0945
Preston EcklofxWarwickshire RC22:2311
Peter OliverFairley United Cycling Team22:253:53+5
Chris EdgintonFairley United Cycling Team22:303:36+7
David JonesZemblanity RT22:307:32+9
Paul GrangerFairley United Cycle Team22:404:53+16
Richard HarrisonOxford City RC22:4133
Mark WoolfordDiamond-HF.Com RT22:513:15+55
John WoodburnV.C Meudon23:129:34+35
Stan MaciakDidcot Phoenix CC23:147:16+37
Richard MouleBossard Wheelers CC23:164:43+38
Mathew RowleyOxonian CC23:172:25+12
Malcolm RoseOxonian CC23:3323
Howard Waller (T)Oxford City R.C.23:355:03+49
Alan AllcockDidcot Phoenix CC23:394:46+25
David MobbsBanbury Star Cyclists Club23:4057
Peter CooksonWillesden CC23:465:34+51
Clifford GrantHigh Wycombe cc,23:466:30+64
Cliff VollerNewbury RC23:495:31+56
David WellingNorth Hampshire Road Club23:544:44+21
Terry ClewsSwindon Wheelers23:555:25+29
James HuntOxonian CC24:0427
Dave FarmerDursley RC24:105:52+48
Will StemmanAmersham Road C C24:1262
Mick FountainDidcot Phoenix CC24:157:30+3
Arja Scarsbrook (W)Team Echelon - Spiuk24:267:34+18
Steve BarberChippenham & District Whs24:281:14+43
Frank PresslingMaidenhead & District CC24:355:55+8
Dave JonesNewbury RC24:409:42+13
Dave SommerladOxonian CC24:465:59+6
Trevor BoydOxonian CC24:481:30+44
Nick LoweSwindon R.C25:250:53+53
Barry QuickReading RC25:265:19+59
Geoffrey BakerV.C Bristol/Webbs Cycles25:303:36+39
Jonathan GraceSwindon Wheelers25:305:15+47
Geoff Booker (T)Oxonian CC25:367:10+36
Gillian Reynolds (W)Willesden CC25:446:01+28
John MaundHeadquarters Club25:520:14+65
Keith GelderA5 Rangers Cycling Club26:117:07+17
Steve Avery (T)Oxford City RC26:161:43+19
John Thompson (T)Severn Road Club26:326:14+31
Dave Worsfold (T)T.A. South East Region26:366:26+26
Derek CollettDidcot Phoenix Cycle Club27:341:16-58
David GaidaReading CC28:534:41+32
Tony Pell (T)South Bucks RC29:063:40+46
A Shuttleworth (T)Altrincham RC29:093:53+41
Nadya Labib (W)Serpentine Running Club29:103:04-2
Chris HartOxonian CC29:303:16+1
Clliff Tremaine (T)Kettering CC29:376:43+22
Alan Nye (T)T.A. South East Region37:030:27+14

D.N.S. Numbers 4,24,34,40,42,52,61,63,66.

Tandems
Oliver/EdgintonFairley United C T20:5867