West London C.A. H10/2. 29 September 2007. Speed order
NameClubTimeVet +-No.
David McGawOxford University CC 20:33 70
Richard SimmondsLondon Dynamo 20:43 25
Nik BowdlerFarnborough & Camberley CC 20:55 80
Mick StLegerSotonia CC 21:01 5:17+ 30
Steve GollaHigh Wycombe CC 21:01 60
James Boymanagiskoviner.com 21:21 55
Robin Griffithsagiskoviner.com 21:31 36
Andrew ButcherCwmcarn Paragon CC 21:34 35
Stephen Leeagiskoviner.com 21:40 65
Chris StocksMaidenhead & District CC 21:45 4:09+ 40
John DownlingHemel Hampstead CC 21:48 5:45+ 75
Mark CoxDidcot Phoenix CC 22:13 61
Justyn CannonRAF CC 22:24 41
Ian LakeyNewbury RC 22:49 3:53+ 31
Duncan SmithHigh Wycombe CC 22:50 4:04+ 37
John BourtonBicester Millenium CC 23:06 5:19+ 66
Alan AllcockDidcot Phoenix CC 23:14 4:45+ 21
Jonathon PageBicester Millenium CC 23:22 4:24+ 56
Paul StonellThames Velo 23:29 5
Mark ScanlanDidcot Phoenix CC 23:33 2:33+ 27
Paul GaddSWRC 23:41 2:49+ 72
Jenny Lloyd-Jones (W)London Dynamo 23:42 18
John SullivanMiddlesex RC 23:44 2:22+ 26
Richard MouleBossard Wheelers CC 23:46 3:47+ 47
Adam QuilterAylesbury CC 23:51 1:51+ 78
Steve LuckDidcot Phoenix CC 23:52 4:33+ 46
Jack BrownNorthovers Vets Team 23:55 9:07+ 22
Danuta Tinn (W)Maidenhead & District CC 23:56 3:50+ 10
John ThornhillDidcot Phoenix CC 23:59 1:55+ 32
Simon GreenlandMaidenhead & District CC 24:09 4:16+ 33
Paul WilliamsWest Drayton MTB 24:11 1:31+ 63
Wayne DudleyCwmcarn Paragon CC 24:11 2:19+ 71
Michelle Ayres (W)South Bucks RC 24:16 4:22+ 15
Adrian FeekTeam Quest 24:21 1:09+ 53
Cliff VollerNewbury RC 24:40 4:12+ 62
Jorj JamesBrighton Mitre CC 24:50 0:52+ 38
Andrew PayneMaidenhead & District CC 25:23 1:19+ 58
Sally StLeger (W)Sotonia CC 25:26 2:59+ 17
Rohan Battison (W)agiskoviner.com 25:34 13
Gillian Reynolds (W)Willesden CC 25:44 5:31+ 16
Keith WilliamsOxford City RC 26:04 5:41+ 73
Nick SciettecatteMiddlesex RC 26:07 34
Ian WindallFarnham RC 26:08 6:38+ 28
Philip BurginHillingdon CC 26:08 2:30+ 67
James Conibear (Jn)Hemel Hampstead CC 26:23 6
Paul RichardsonMaidenhead & District CC 26:51 0:21- 54
Brian MoonWillesden CC 26:59 3:03+ 9
Denis HedgesCorinium CC 27:26 5:52+ 44
Andrew Richardson (Jv)Maidenhead & District CC 27:41 4
Elliot Kidd (Jn)Hemel Hampstead CC 28:22 8
Dick PooleFarnborough & Camberley CC 28:23 5:11+ 68
Christine Dyrenforth (W)Middlesex RC 28:37 3:38+ 14
Gurpal PanesarMaidenhead & District CC 29:01 2:07- 69
William GladwinHillingdon CC 29:14 3:32+ 59
Dave GaidaReading CC 29:23 3:39+ 74
Tony TugwellKingston Phoenix RC 30:02 0:14+ 24
Brian JamesBrighton Mitre CC 30:59 3:07+ 49
Dave FreeOxonian CC 31:10 2:08+ 29
Rodney LatchfordMaidenhead & District CC 32:02 1:32- 7
Ronald PurdyWillesden CC 32:45 1:05+ 79
Lisa Colombo (W)Kingston Phoenix RC 32:47 5:40- 19

D.N.F. Number 39.
D.N.S. Numbers 11,12,20,23,42,43,45,48,50,51,52,57,64,76,77.