West London C.A. 100. 12 August 2007 Speed order
NameClub50
time
100
Time
Vet +-No.
Nik BowdlerFarnborough & Camberley CC1:43:503:43:50 50
Paul HoldsworthHounslow & District Whs1:51:283:47:1273:31+ 40
Aran StantonRoyal Navy & Royal Marine1:54:313:55:34 30
Dean LubinPCA Ciclos Uno1:53;133:57:53 55
Colin ParkinsonSouth Western RC1:55:024:01:1663:59+ 25
Ray RobinsonVelocity1:55:534:03:5584:56+ 20
Mark PardoeReading CC2:01:174:04:03 45
Ian GreenstreetNewbury RC2:02:264:07:1653:27+ 46
Keith GarbuttSouth Western RC2:02:034:07:4846:14+ 42
Robert GilmourHounslow & District Whs2:04:334:10:5180:27+ 31
Gary HolmesDeal Tri2:02:194:11:5962:28+ 32
Stuart EdwardsRoyal Navy & Royal Marine2:04:144:16:4441:45+ 26
Edward PackardWillesden CC2:06:294:20:29 37
Graham WeeksHillingdon CC2:09:454:20:3753:50+ 51
Michelle Ayres (W)South Bucks RC2:07:554:23:2665:25+ 21
Richard MouleBossard Wheelers CC2:10:304:29:1047:39+ 52
Nick AdnittAndover Wheelers2:11:564:29:4044:47+ 48
Mick FountainDidcot Phoenix CC2:14:314:32:4983:57+ 7
Stuart ThompsonAndover Wheelers2:12:444:33:58 44
Ian LakeyNewbury RC2:10:414:38:0329:30+ 57
Peter OliverOxonian CC2:12:254:39:2419:05+ 41
Stephen MillwardReading CC2:13:324:40:5817:31+ 47
Alan SharpenSotonia CC2:16:074:42:0077:27+ 28
Brian SmithNorth Hampshire RC2:15:084:42:3318:10+ 38
Peter HorsfieldRedmon CC2:21:204:46:5046:55+ 34
Howard StauntonHainault RC2:16:064:47:1436:43+ 43
Alex AndersonNorth Hampshire RC2:16:294:49:1154:40+ 10
Lucinda Seymour (W)Reading CC2:18:054:50:0824:19+ 29
Cliff VollerNewbury RC2:17:254:51:0140:17+ 23
William SimmonsBournemouth Jubilee Whs2:16:304:51:1937:32+ 54
Rupert ShuteReading CC2:31:254:53:08 58
Keith WilkinsonEast Surrey RC2:22:004:54:1349:38+ 12
Joseph FrancisMaidenhead & District CC2:27:404:57:25 33
Richard MillerNorth Bucks RC2:25:304:58:13 2:30+ 39
Ray DareKingston Phoenix RC2:33:234:59:2599:36+ 49
Chris MisonNorth Hampshire RC2:23:155:00:00 24
Dick PooleFarnborough & Camberley CC2:25:275:02:0079:30+ 13
Alan Davywww.agiscover.com2:27:495:05:0662:26+ 11
Gurpal PanesarMaidenhead & District CC2:28:135:11:54 4:21- 14
Mike WakelyRedmon CC2:32:205:17:4044:27+ 16
Norman HowsonHounslow & District Whs2:31:175:19:2019:28+ 19
Chris HartOxonian CC2:37:525:25:1242:20+ 8
John LewisChippenham & District Whs2:35:535:31:4810:13- 17
Dave KeeneBristol South CC1:54:15D.N.F.
35
Clifford GrantHigh Wycombe CC2:11:10D.N.F.
27
Paul scaplehornRedmon CC2:14;27D.N.F.
22
Alasdair MacVarishHigh Wycombe CC2:24:12D.N.F.
18
Debbie Knott (W)Hemel Hempstead CC2:55:15D.N.F.
9
Philip BurginHillingdon CCD.N.F.D.N.F.
53

D.N.S. Numbers 15,36,56,59,60.