Didcot Phoenix CC H25-17. 9 june 2019 Speed order
NameClubTimeVet +-No.
Chris BoddyAeroCoach 49:48120
Ben StoweHemel Hempstead CC 50:19 90
Henry LatimerDidcot Phoenix CC 51:16 55
Richard GildeaDidcot Phoenix CC 51:21110
John HaleWORX Factory Racing 51:33 88
Chris HolmesTwickenham CC 51:4015:00+ 60
Alex BradleyCowley Road Condors CC 52:34115
Ryan DaviesAS Test Team 52:40 70
Robert WestAeroCoach 52:4614:06+100
Anthony TurnerMicky Cranks CC 53:0014:40+108
Dave RoperRide 24/7 53:21 91
James PittardUniversity of Bristol C 54:05111
Antony GoughVelo-One C Team 54:1012:42+105
Pierre ScraseBicester Millennium CC 54:41 80
Harri JamesDidcot Phoenix CC 55:00101
Phil BrushWinchcombe CC 55:17 52
Gavin StevensRAF CA 55:39 86
Matt BoultonMinuteman CC 56:09119
Stuart GilliesTwickenham CC 56:1612:10+116
Matt FisherNewbury RC 57:0110:04+112
Simon BullBanbury Star CC 57:09 9:43+ 72
Andrew PollardCowley Road Condors CC 57:23 76
Stuart GourleyRadeon-Cycology RT 57:30 66
Peter GarnettSwindon Road Club 57:3910:12+ 75
Richard BirtwhistleSydenham Whs 57:3913:26+ 81
Paul WarrenOxonian CC 57:41 8:19+ 92
William GraingerAndover Wheelers 58:30 8:10+ 61
Darren MilliganAbingdon Race Team 59:27 84
Mark GlendinningCowley Road Condors CC 59:28 7:37+ 93
Adam WhitfieldAbingdon Race Team 59:35 94
Emily Mcloughlin (W)Didcot Phoenix CC 59:46117
Simon EvansDidcot Phoenix CC1:00:26 8:25+103
Ed DupeeDidcot Phoenix CC1:00:31 69
Timothy BuddHounslow & District Whs1:01:27 4:33+102
Matthew BoswellDidcot Phoenix CC1:01:31 64
Mike KirbyBanbury Star CC1:01:47 8:27+ 97
Jules Birch (W)Mickey Cranks CC1:01:5110:55+ 87
Henry LinscottGregarios Superclub C1:02:00 67
Lydia Watts (W)Team 221:02:09 82
Kriston Lovelock (W)Cowley Road Condors CC1:03:06 8:44+ 53
Jo Wilkie (W)Ride 24/71:03:08 8:42+ 77
Stephen ParfittOxonian CC1:03:14 6:45+ 57
Neil WarbyLeighton Buzzard TC1:04:04 2:23+ 73
Ian MaconnachieBanbury Star CC1:04:16 83
David DyerCowley Road Condors CC1:06:34 1:29+109
Edward JamesVTTA (London & H C)1:07:29 0:34+113
Kate Bradley (W)Born To Bike1:07:40 4:10+ 51
Ann Warren (W)Oxonian CC1:09:54 2:52+ 79
Michael1 MurkinSwindon Road Club1:10:01 5:11+118
Timothy SmithAbingdon Race Team1:10:28 3:48- 74
Helen French (W)Banbury Star CC1:11:22 2:55+ 78
Gillian Morgan (W)Westerley CC1:11:29 4:15+ 98
Sam WoottonBanbury Star CC1:11:50 89
Charlotte Fisher (W)swindon Wheelers1:18:04 5:31- 50
Rosslyn Young (W)Serpentine Running Club1:23:12 0:06- 54

D.N.F. Numbers 58,107.
D.N.S. Numbers 56,59,62,63,65,68,71,85,95,96,99,104,106,114.