Westerley CC. h25-2. 16 Sept 2018.. Speed order
NameClubTimeVet +-No.
Chris BoddyDidcot Phoenix CC 48:01 70
Ben StoweArctic Tacx RT 49:29 55
Rob WalkerCambridge University CC 51:16 50
Adam FisherCambridge CC 51:41 45
Henrik PerssonKingston Wheelers CC 52:02 40
Nick ClarkeLovelo Cinelli RT 52:09 75
Benjamin AllenWesterley Cycling Club 52:5813:41+ 10
Daniel RyanNorth Road CC 53:21 79
Stuart StowTwickenham CC 53:5614:43+ 35
Robert TaylorArmy Cycling Union 54:03 25
James GriffintrainSharp 54:03 44
Jon ElliottMaidenhead & District CC 54:17 65
Nic StevensonWesterley Cycling Club 54:26 1
Pjotrs SuhovsPaceline RT 54:45 57
Matthew ReaderVerulam CC 55:1112:27+ 15
Graham HarmanSotonia CC 55:1512:11+ 74
Andrew HallidayWesterley Cycling Club 55:4111:34+ 49
James TaylorBerkhamsted Cycling Club 56:00 82
David PercivalKingston Phoenix RC 56:1211:50+ 71
Barry EelesNorth Hampshire RC 56:3111:54+ 88
Roderick MacfadyenReading CC 56:3413:15+ 59
Andrew FowkesHillingdon Triathletes 56:3810:25+ 39
Michael GarveyHigh Wycombe CC 56:4811:38+ 73
Kate Allan (W)DRAG2ZERO 56:52 31
Richard HuttHarp RC 57:0213:36+ 14
Peter CottingtonBath Cycling Club 57:0312:16+ 84
James SchofieldCowley Road Condors CC 57:04 34
Gavin StevensRoyal Air Force CA 57:10 23
Ragnar LaanTwickenham CC 57:39 8:21+ 27
John SullivanWesterley Cycling Club 57:5011:02+ 19
Lee HeronBanbury Star Cyclists' Club 57:52 8:21+ 67
Nick MccormickEpsom CC 57:5511:10+ 43
Simon DrewettFairly United Cycling Team 58:1410:00+ 9
Tim FowlerVTTA (London & Home Counties 58:1410:25+ 37
Paul AlldayFairly United Cycling Team 58:17 8:46+ 87
Peter CaroWatford Velo Sport 58:20 9:06+ 18
Stuar GilliesTwickenham CC 58:59 9:15+ 3
Gregory LeyReading CC 59:27* 47
Stan NwakaVerulam CC 59:47 9:32+ 53
Daniel ArthurEpsom CC1:00:06 8:08+ 77
David NewmanWesterley Cycling Club1:00:24 5:36+ 29
Richard MouleBossard Whs1:00:2810:10+ 78
Stephen MooreKingston Wheelers CC1:00:4417:06+ 62
Christin Pout (W)Verulam Really Moving1:02:4412:25+ 66
Robert Royle-evattAddiscombe CC1:02:51 5:23+ 17
David HawesClapham Chasers1:03:10 2:50+ 81
Karina KaufmannCC London1:03:13 46
Doug BentallSouthborough & Dist. Whs1:03:23 5:03+ 13
Sue Rust (W)Kettering CC1:03:26*11:12+ 38
Rachel Przybylski (W)Charlotteville Cycling Club1:03:57 33
Suzanne Shaw (W)Kingston Phoenix RC1:04:13 9:42+ 28
John BushMaidenhead & District CC1:04:18 5:31+ 76
Mark BoylesBanbury Star Cyclists' Club1:04:29 2:10+ 83
Terry HudsonWesterley Cycling Club1:05:33 36
Grant WoodthorpeTwickenham CC1:05:40 1:46+ 30
John FroudFestival Road Club1:06:2912:45+ 12
Nicholas BlandDidcot Phoenix CC1:06:45* 51
Mark SempersFul-on Tri1:06:46 1:53+ 72
Aly MugfordEpsom CC1:07:22 0:07- 16
Edward JamesVTTA (London & Home Counties1:07:24 0:26+ 2
Gerry PeppinCorinium Cycle Club1:07:43 1:36+ 52
Philip SkinnerWelwyn Whs1:09:18 0:39- 11
Allison Kaye (W)Verulam CC1:09:29 4:54+ 61
Gillian Morgan (W)Westerley Cycling Club1:09:39 5:46+ 21
Stephen MessengerBicester Millennium CC1:09:44 1:54- 41

D.N.F. Numbers 4,7,56,69.
D.N.S. Numbers 5,6,8,20,22,24,26,32,42,48,54,58,60,63,64,68,80,85,86.
Late Starts :-
Number 7 Time includes 1 Min 00 Seconds.
Number 38 Time includes 4 Min 00 Seconds.
Number 47 Time includes 1 Min 00 Seconds.
Number 51 Time includes 1 Min 30 Seconds.