Oxonian CC H10/17r. 14 july 2018. Speed order
TANDEM
Chris & PeteFairly United Cycling. 21:02 1
NameClubTimeVet +-No.
SOLOS
Stuart TravisTeam Bottrill / Vangu 18:48 80
Robert WestAeroCoach 19:35 6:38+ 60
Alex BradleyOxford University CC 20:05 25
Timothy AllenSPIRIT TIFOSI RT 20:21 40
Richard HarrisonDRAG2ZERO 20:22 5:37+ 50
Ollie HucksHigh Wycombe CC 20:26 5
Euan BackusZeroBC Development 20:45 31
Anthony TurnerMickey Cranks Cycling 20:55 5:37+ 35
Matthew AlderFairly United Cycling 21:17 55
Malcolm RoseOxonian CC 21:20 4:03+ 30
Rad Hart-GeorgeBicester Millennium C 21:43 11
Matthew RobsonOxonian CC 21:43 4:58+ 15
Keith IrlamAylesbury CC 22:06 4:12+ 6
Andrew WattMid Oxon CRT 22:10 4:35+ 16
Peter OliverFairly United Cycling 22:15 4:44+ 75
Graham WinstoneOxford City RC 22:16 4:16+ 21
Simon BullBanbury Star Cyclists 22:18 3:55+ 3
James LloydZappi Racing Team 22:26 7
Martin AttwoodCowley Road Condors C 22:30 51
Ben WalkerFairly United Cycling 22:32 3:37+ 48
Dan DolanMid Devon CC 22:36 3:28+ 36
Andrew PayneMaidenhead & District 22:40 4:40+ 41
Andrew PollardCowley Road Condors C 22:41 46
Dave JohnsonBicester Millennium C 22:47 4:51+ 71
Neil MorrisDidcot Phoenix CC 22:56 3:45+ 65
Chris EdgintonFairly United Cycling 23:07 3:47+ 81
Jed RockDorking Cycling Club 23:16 3:25+ 13
Stuart CarverNorth Hampshire RC 23:18 3:41+ 32
Alan AllcockDidcot Phoenix CC 23:29 4:30+ 61
Chris AitkenThames Valley Triathl 23:31 62
Suzy Patience (W)Banbury Star Cyclists 23:35 42
Keith BarcockhBanbury Star Cyclists 23:36 3:14+ 76
Aimee Jones (W)Cowley Road Condors C 23:44 27
Graham MorrisonNewbury RC 23:55 2:28+ 73
Emma Angove (W)73Degrees CC, WestSid 23:57 72
Andrew SimpkinsSolihull CC 24:03 4:04+ 2
Ian LakeyNewbury RC 24:03 3:17+ 56
Stephen HaynesBanbury Star Cyclists 24:09 2:55+ 44
Kimberley Pickett(W)Bicester Millennium C 24:13 38
James HuntOxonian CC 24:26 1:38+ 12
Joy Payne (W)Amersham Road Cycling 24:26 5:33+ 37
Helen Roby (W)Spirit Bikes CC 24:28 4:30+ 53
Nigel BrownNewbury RC 24:40 1:33+ 17
Mike LloydOxonian CC 24:45 2:05+ 63
Stephen LeggeOxonian CC 24:51 2:03+ 66
Claire Vallance (W)Mid Oxon CRT 24:54 3:19+ 58
John BeerKingston Phoenix RC 25:02 3:30+ 67
Emma Mcdermott (W)Oxonian CC 25:03 2:59+ 18
Richard BowditchLyme Racing Club 25:05 3:18+ 52
Jorj JamesMaidenhead & District 25:06 1:48+ 22
Michael GillettBanbury Star Cyclists 25:20 14
Robert HutchinsonBristol South Cycling 25:32 2:42+ 8
Nicholas CosgreaveFarnborough & Camberl 25:35 2:03+ 43
Tracy Makin (W)Oxonian CC 25:56 2:52+ 74
Jeff KingOxonian CC 26:32 1:34+ 28
Sam WoottonmBanbury Star Cyclists 26:35 69
David HansonOxonian CC 26:48 1:44+ 34
Rachel Green (W)Cheltenham & County C 26:49 2:37+ 54
John PinfoldCheltenham & County C 27:40 0:43+ 59
Mary-Jane Hutchin(W)Bristol South Cycling 27:42 2:17+ 24
John HowellsCorinium Cycle Club 28:30 2:10+ 4
Zoe Preston (W)Oxonian CC 29:33 1:14- 49
Katherine Daniels(W)Banbury Star Cyclists 29:39 29
Joanne Abbotte (W)Banbury Star Cyclists 30:10 2:08- 19
Bob BrabbinsWellington Wheelers C 30:10 0:03- 79
Brian JamesBrighton Mitre CC 31:31 4:04+ 39

D.N.S. Numers 9,10,20,23,26,33,45,47,57,64,68,70,77,78,82