VTTA (L&HC) H10/2 25 May 2017 Vets Std order


NameClubTimeVet +-Age
Keith MurrayDRAG2ZERO 19:51 6:18+ 42
Liam MaybankTwickenham CC 20:30 5:53+ 45
Philip WattsNorth Hampshire RC 21:37 5:43+ 57
Danuta Tinn (W)Maidenhead & Dist CC 23:39 5:24+ 57
Roger SewellHounslow & District Whs 23:59 4:53+ 69
Martin WinterTwickenham CC 22:11 4:48+ 53
Jeff RobertsHigh Wycombe CC 22:09 4:45+ 52
Melanie Sneddon (W)TORQ Performance 23:25 4:43+ 47
Stuart AucklandTeam Bottrill 21:26 4:43+ 42
Roderick MacFadyenReading CC 22:44 4:30+ 56
Clair Emons (W)Newbury RC 24:33 4:10+ 54
Nicolas StaggHounslow & District Whs 22:19 4:08+ 46
John DowlingHemel Hempstead CC 23:31 4:07+ 60
Edmund SpurgeonColchester Rovers CC 25:53 4:00+ 74
Gillian Reynolds (W)Willesden CC 27:03 3:58+ 70
Geoff PerryBorn to Bike 23:34 3:46+ 57
Robin VesseyMickey Cranks CC 23:20 3:44+ 54
Clare Campbell-Sm(W)Born to Bike 25:06 3:42+ 54
A AllcockDidcot Phoenix CC 24:13 3:38+ 62
Barry EelesNorth Hampshire RC 23:11 3:34+ 50
James ChurchardReading CC 22:29 3:30+ 40
Cliff VollerNewbury RC 25:01 3:22+ 66
Joy PayneAmersham Road CC 26:43 3:08+ 73
Tim FowlerVTTA Lndon & Home Counties 23:42 3:08+ 51
John BeerKingston Phoenix RC 25:43 2:40+ 66
Peter CooksonWillesde CC 25:52 2:31+ 66
Gary MartinWesterley CC 24:56 2:30+ 58
Peter WaltonHertfordshire Whls 25:25 2:26+ 62
David MarshallHemel Hempstead CC 24:29 2:25+ 52
Richard BurtinWesterley CC 25:54 1:57+ 62
Bryce TaylorAylesbury CC 26:04 1:47+ 62
John PayneAmersham Road CC 26:52 1:31+ 66
Peter WarwickDidcot Phoenix CC 25:05 1:27+ 47
Tony FlynnWillesden CC 25:02 1:16+ 44
Hilary Walker (W)Serpentine Running Club 29:24 0:50+ 66
Brian JamesBrighton Mitre CC 33:53 0:27+ 86
Stephen MooreKingston Wheelers CC 26:11 0:25+ 48
Paul JamesVTTA West Group 26:25 0:02+ 46
Richard BennettNewbury RC 27:11 0:39- 47
Les GardnerMaidenhead & Dist CC 29:49 0:47- 70
Brian MoonWhitewebbs CC 30:09 0:55- 71
Philip BurginNewbury RC 29:07 1:01- 64
Rosslyn YOung (W)Serpentine Running Club 33:19 1:15- 75
Angus MacinnesR A F CAD.N.S 9
Jan Farmer (W)Serpentine Running ClubD.N.S 11
Mark ArnellSouthborough & Dist WhsD.N.S 17
Sally White (W)High Wycombe CCD.N.S 23
Andrew WrightHigh Wycombe CCD.N.S 40
Joanna Wells (W)Hounslow & District WhsD.N.S 43
David RummSouhtborough & Dist WhsD.N.S 45
Damian PoulterHounslow & District WhsD.N.S 51
Stephen SkinnerVTTA Wesex GroupD.N.S 53