AW Cycles. H10/181. 20 April 2013 Speed order
NameClubTimeVet +-No.
Justyn CannonRAF CC 20:24 40
Tejvan PettingerSri Chinmoy Cycling Team 20:32 70
Ken BuckleyAW Cycles.co.uk 20:35 65
Ian GreenstreetNewbury RC 20:51 5:50+ 60
Alexander RoyleBanjo Cycles.com 20:56 30
Phil BrownDidcot Phoenix CC 21:05 4:59+ 10
Dave LazenbyBaines Racing 21:13 5:28+ 45
Malcolm RoseOxonian CC 21:22 61
Nic StaggHounslow & District Whs 21:35 4:34+ 20
William GirvanNorth Hampshire RC 21:35* 4:57+ 25
Matthew RowleyOxonian CC 21:36 4:47+ 5
Peter OliverFairly United Cycling Team 21:37 4:59+ 11
Andrew RobbinsUniversity of Birmingham CC 21:44 56
Andrew HallidayWesterley CC 21:52 4:12+ 35
Scott HolmesHillingdon CC 21:53 4:52+ 71
Rob GrayRAF CC 21:55 23
Stuart TiptonRAF CC 21:58 48
Stuart AucklandMaidenhead & District CC 22:04 47
Jonathan HobbyNorth Hampshire RC 22:08 4:24+ 36
Stephen CampbellTwickenham CC 22:15 3:58+ 16
Rachael Elliott (W)Newbury RC 22:20 37
David EvansWorcester St Johns 22:30 4:44+ 52
Mark ShepherdBanjo Cycles.com 22:32 3:37+ 26
Nicholas PittChronos RT 22:32 3:27+ 41
Derek DowdeswellGloucester City CC 22:32 4:54+ 62
Adam ThompsonReading CC 22:33 27
Stuart StowHounslow & District Whs 22:36 3:56+ 31
Tim ChildsWesterley CC 22:40 4:05+ 17
Andrew PayneMaidenhead & District CC 22:57 3:57+ 67
Mark WoolfordChippenham & District Whs 22:59 3:33+ 51
Martin GrantVC 10 23:07 21
Callum HughesAW Cycles.co.uk 28 23:13 1
Neil MorrisDidcot Phoenix CC 23:13 3:05+ 38
Nick LoweSwindon RC 23:24 3:12+ 33
Andrew WrightHigh Wycombe CC 23:38 2:45+ 66
Keith DownieCharlotteville CC 23:40 43
Preston EckloffWarwickshire RC 23:49 3:10+ 34
Nigel JonesGlouchester City 23:56 3:13+ 7
Mandy Hibberd (W)North Hampshire RC 23:56 68
Steve DavisAddiscombe CC 23:58 3:40+ 22
James HuntOxonian CC 24:18 3
Barry QuickReading CC 24:21 4:21+ 57
Jane Morris (W)Farnbrough and Camberly CC 24:36 4:07+ 44
Natalie White (W)Charlotteville CC 24:43 13
Robin SheddenWrekinsport CC 24:48 2:06+ 32
Clifford GrantHigh Wycombe CC 24:58 3:25+ 12
Russell BoonAvonlea/Treasure RT 25:10 1:22+ 14
Peter CockbainSouth Bucks RC 25:22 4:04+ 63
Frank PresslingMaidenhead & District CC 25:25 3:07+ 58
David WellingNorth Hampshire RC 25:29 1:57+ 53
Chris BoultonNewbury RC 25:43 0:58+ 64
Joanna Wells (W)Hounslow & District Whs 25:54 3:09+ 28
Pat TynanReading CC 26:00 0:04+ 29
Moira Goodway (W)Banbury Star CC 26:02 4:21+ 18
William AnnellsDidcot Phoenix CC 26:30 8
Jeff KingOxonian CC 27:57 0:25- 49
Dennis McSweeneyOxonian CC 27:59 1:32- 24
Mick FountainDidcot Phoenix CC 28:06 1:20+ 4
Rosslyn Young (W)Serpentine Running Club 30:51 0:21+ 19
Jasmijn Muller (W)Kingston Wheelers CC 30:51 54
Lydia Brookes (W)G.S. Henley 30:57* 9
Paul ElcockG.S. Henley 38:10* 6
Tony ParkerNorth Hampshire RC 27 46:32* 2

D.N.F. Number 69.
D.N.S. Numbers 15,39,42,46,50,55,59,72.
Late Starts :-
Number 2 Time includes 23 Min 30 Seconds.
Number 6 Time includes 16 Min 00 Seconds.
Number 9 Time includes 4 Min 00 Seconds.
Number 25 Time includes 0 Min 30 Seconds.