West London CA. H25/2. 1 July 2012. Speed order
NameClubTimeVet +-No.
Richard PrebbleNode4-Giordana RT52:0214:48+65
Steve IrwinKingston Whs CC53:0713:06+80
Geoff PowellHigh Wycombe CC53:5614:11+55
Dave JohnsonVC1054:4113:59+60
Paul HoldsworthHounslow & Dist Whs55:0712:27+75
Shane TownsendWesterley CC55:5551
Malcolm WoolseyWesterley CC56:0762
Scott HolmesHillingdon CC56:2711:18+61
Robert GilmourHounslow & Dist Whs56:3013:24+66
Neil AshcroftDidcot Phoenix CC56:529:34+73
Lawrence WintergoldHounslow & Dist Whs57:1210:12+57
Colin McDermottFestival RC57:289:22+5
Angus MacInnesRAF CA57:329:52+67
Pete TantrumDidcot Phoenix CC57:349:50+59
Ian McNallyWesterley CC57:5321
Mark BramblebyNorthover Vets58:059:08+52
Huw DymondReading CC58:2734
Michael CooperDidcot Phoenix CC58:3231
Graham Fieldera3crg/SIS58:3710:26+72
Danuta Tinn (W)Maidenhead & Dist CC59:0913:37+77
Robert LuffBossard Wheelers CC59:339:18+42
David NewmanWesterley CC59:4978
Simon CoppardBognor Regis CC59:547:40+58
Andrew PayneMaidenhead & Dist CC59:568:11+63
Graham PettittHillingdon CC1:00:199:22+11
Richard MouleBossard Wheelers CC1:00:198:32+30
Tim ChildsWesterley CC1:00:367:20+14
Damian PoulterHounslow & Dist Whs1:00:3664
Tim SeddonMaidenhead & Dist CC1:00:445:54+74
Michael GowanFestival RC1:00:5711:14+71
Ralph DadswellAntelope RT1:01:156:09+25
Dave RodgerDidcot Phoenix CC1:01:166:40+28
Richard DaviesMDT1:01:1640
Stefano ArcidiacoEast Grinstead CC1:01:406:48+32
Jorj JamesMaidenhead & Dist CC1:01:435:30+54
Adrian FeekTeamQuest1:01:594:51+35
David RogerHemel Hempstead CC1:02:026:38+69
John WoodburnVC Meudon1:02:2512:45+56
Chris BoultonNewbury RC1:02:445:01+13
Suzy Patience (W)Banbury Star CC1:02:4610
Robert Royle-EvatAddiscombe CC1:02:504:00+41
Nick BradburyGS Henley1:03:1833
Alexander WinkleyEast Grinstead CC1:03:285:23+47
Richard WoodwardEast Grinstead CC1:03:334:23+8
Neil MorrisDidcot Phoenix CC1:03:383:00+43
David WellingFarnham RC1:03:425:46+26
Michelle Greig (W)GS Gazzetta1:03:4523
Ben HardistyEast Grinstead CC1:03:464:42+12
Adam GardnerGS Henley1:04:102:28+3
Peter WrightKingston Whs CC1:04:264:25+38
Colin CrockerSotonia CC1:04:435:41+16
Frank PresslingMaidenhead & Dist CC1:04:516:40+45
David CliffordFarnham RC1:05:022:11+46
John FroudFestival RC1:05:238:21+2
Malcolm AshAylesbury CC1:06:055:08+44
Roland CollicottWesterley CC1:06:063:22+7
Frank ProudWesterley CC1:06:100:51+36
Michelle Ayres (W)South Bucks RC1:06:447:01+17
Jill Bartlett (W)Hounslow & Dist Whs1:07:086:37+27
Barry PackmanVC Meudon1:07:164:15+37
Joanna Spragg (W)Aylesbury CC1:07:243:50+18
Jack Browna3crg/SIS1:08:528:01+15
Moira Goodway (W)Banbury Star CC1:08:537:28+22
Ken Raysona3crg/SIS1:09:122:01+48
Simon Craig-McFrea3crg/SIS1:09:451:17-6
Laura Cooper (W)Didcot Phoenix CC1:10:0819
Mick FountainDidcot Phoenix CC1:14:501:31-1
Chris SummersSotonia CC1:15:435:49-24

D.N.F. Numbers 39,68.
D.N.S. Numbers 4,9,20,29,49,50,53,70,76,79.